Būklė


Pasaulyje pristatymas
Nemokamai Grįžta
Paramos 24/7

Grandway FHM2A01 Optinio Pluošto Multimetras Optinės Galios Matuoklis+Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

SKU: a1480

Grandway FHM2A01 Optinio Pluošto Multimetras Optinės Galios Matuoklis+Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm 5 5 2 Atsiliepimai

€95.25

Produkto aprašymas
Žymos

multimetras kondensatorius, multimetras automobilių, multimetras skaitmeninis, Pigūs multimetras kondensatorius, Aukštos Kokybės multimetras automobilių, Kinija multimetras skaitmeninis Tiekėjų.

Grandway FHM2A01 Optinio Pluošto Multimetras Optinės Galios Matuoklis+Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

Aprašymai:

Į FHM serijos optiniai praradimas bandymo sujungia elektros energijos skaitiklis ir dvigubos bangos ilgio lazerio šaltinio,optinio pluošto tinklų įrengimo ir priežiūros. Su didelės talpos duomenų saugojimo, tai labai patogu lauko bandymų ir perduoti bandymo rezultatus į KOMPIUTERĮ per USB sąsają.

Savybės: Dviejų bangos ilgių (1310nm ir 1550nm) sujungti į vieną uosto; išėjimo lazerio šaltinis arklidės ne -5dBm; Lazerio prekių tiekimo šaltinio CW ir diferencijuoti 270Hz, 1KHz, 2KHz produkcija; Lazerio šaltinis perduoda bangų atpažinimo kodas; Optinės galios matuoklis rodo tiesiškumas ir logaritminė optinės galios vertės; Automatinis perkėlimas matavimus optinės galios matuoklis; bangos ilgis Automatinio pripažinimo ir pereiti prie išmatuotas bangos ilgis, optinės galios matuoklis; Saugojimo 999 rinkiniai išbandyti duomenų optinės galios matuoklis; Ekrano apšvietimas; akumuliatoriai; LCD displayer tiekimą; Automatinis išjungimas esant žemai įtampai; Automatinis išjungimas po 10 min jokių operacijų(pagal nutylėjimą); Ekranas akumuliatoriaus talpos; Auto išjungti mokėjimo Paskirtis: Siųstuvas optinės galios matavimai( dBm ir W) Pluošto-link nuostolių bandymai (dB) Componet/ Prietaiso įterpties nuostoliai bandymai( dB) Pluošto indentifications su 270 Hz, 1 KHz, 2 KHz signalus Pluošto intallation ir priežiūros programos FTTx: bandymai pasyvus optinius tinklus.

Įvadas pagrindinės Plokštės:

Specifikacijos: FHM2A01 FHM2B01 Optinės Elektros Skaitiklio Kalibravimas bangos ilgis(nm) 850/1300/1310/1490/1550/1625 Jungtis, Keičiamos FC/SC/ST PC Duomenų saugyklos(daiktų) 999 Ref.Vertė Taip Ekrane vienetų dB/pdm/mW/uW Ekranas tikslumas(dB) nuo 0,01 Tikslumas ±5%±1nW Bangos pripažinimo FHM2A01: galia≥-40dBm , FHM2B01: galia≥-20dBm Tono aptikimo 270Hz/1KHz/2KHz(įėjimo galia≥-40dBm ) Matavimo diapazonas(dBm) -70 iki +10 -50 iki +26 Optinis Lazerio Šaltinio Išėjimo bangos ilgis(nm) 1310/1550 Jungtis, Keičiamos FC/SC/ST PC Moduliacija dažnių 270/1K/2K Hz Išėjimo galia -5dBm±0,5 dB Stabilumo, ilgalaikio(1h) ±[email protected]/1550nm Stabilumo trumpalaikės(15min) ±[email protected]/1550nm Bangos ilgis pripažindamos, kodą, Taip Bendroji Specifikacija Auto power off √ Maitinimas 2vnt *NiHM 1.2 V,2000mAh;AC/DC Adapteris PC sąsaja USB Baterija >100Hours(lazeriu off) Laikymo temperatūra -20°C~+70°C darbinė temperatūra -10°C~+50°C Santykinis drėgnumas Matmenys(mm) 168L×76W X 43H Svoris(G) 310

Pastaba: Įkraunama Baterijos nėra įtrauktos saugos. Jei jums reikia FHM2B01 ,pls palikti žinutę , arba numatytieji FHM2A01.

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI


  • Ilgiai kalibruojami(OPM Modulis): 850/1300/1310/1490/1550/1625
  • Duomenų saugojimas: 999 elementai
  • Ilgiai(AMINOETANOLIAI Modulis): 1310nm/1550nm
  • Modelio Numeris: FHM2A01
  • Prekės Pavadinimas: Grandway
  • Matavimo Diapazonas(OPM Modulis): -70~+10dBm

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Pakuotės Dydis: 23cm x 20cm x 10cm (9.06in x 7.87in x 3.94in)

5

2 Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
5: 5

goood

2018-04-04 - Iv Anshev

5: 5

The product is as described. High quality. The seller is easy to communicate with. In the package it comes with charger, usb cable, pc sc adapter, handbag, operating instructions, optical multimeter. Fast shipping

2017-12-04 - Cevdetdemirel

Susijusios prekės

Susijusios

1pcs 500KG magnetinio pritraukti jėgą, stiprus valdos neodimio atkūrimo žvejybos ir Išrinkimo magnetas puodą su eyebolt

Produkto Aprašymas Neodimio Atkūrimo Žvejybos Magnetas/ Paieškos Magnetas Dectecting Magnetas, Magnetai, Žvejybos buvo N42 neodimio magnetas ir plieno korpusu, su neodimio magnetas yra įdėti į vieną iš plieno apvalkalas, kuris koncentratai magnetinės jėgos apačioje žvejybos

įvairūs

€51.26 €48.18

Susijusios

Racmmer 2018 Dviračių Jersey ilgomis Rankovėmis Mtb Drabužių Nuoma Dėvėti Drabužiai Komplektas, Dviračių Maillot Roupa Ropa De Ciclismo Hombre #CX-14

Medžiaga: Megztiniai (100% Poliesteris) Turi Labai Stiprią Atsparumo Smūgiams, Geras Elastingumas, Atsparumas Dilimui Aukštos Kokybės Triko Audinys: Šviesos Ir Sumažinti Vėjo Jis Gali Jus Sausas Ir Kietas Karštas Būklės ! Net esate Suprakaitavęs, Jersey Niekada Neatitiks Jūsų

Dviračių Clothings

€24.41 €14.16

Susijusios

Moterų Realus Pripučiami Didžiulis Dildo Varpos Big Cock Sucker Penis Sekso Prekių Parduotuvė Suaugusiems Su Slėgio Siurblys Sekso Žaislai Moteris

Moterų Realus Pripučiami Didžiulis Dildo Varpos Big Cock Sucker Penis Sekso Prekių Parduotuvė Suaugusiems Su Slėgio Siurblys Sekso Žaislai Moteris Pažymėti:Prašome leisti 1-2cm skiriasi dėl rankinis matavimas. Kaip kompiuterio monitorių, ekranas priežasties, tikroji

Sekso Žaislai

€13.55 €10.17

Susijusios

Naujas Atvykimo Tamsiai Mėlyna Kaftan vakarinę suknelę Zawalcowany Saudo arabų Vakare chalatai 2018 Vestido de longo festa Oficialią suknelės

Jei norite užsakymą, prašome pasirinkti bet kokio standartinio dydžio užsakant, tada parašykite savo matavimų duomenis į pranešimo lauką, kai mokėjimo. Naujas Atvykimo Tamsiai Mėlyna Kaftan vakarinę suknelę Zawalcowany Saudo arabų Vakare chalatai 2018 Vestido de longo

Vestuvėms Ir Renginiai

€121.30 €97.04