Būklė


Pasaulyje pristatymas
Nemokamai Grįžta
Paramos 24/7

Ryšių Įranga

Išpardavimas

Mėlyna Plastiko Dėžutė AUA-60S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Cleaver Visi - metalo Automatiškai Atgal Peilis Su Atliekų dėžutę

AUA-60S Pluošto Cleaver (metalo medžiagos), kokybės užtikrinimo, automatinė atšokusio kamuolio, visi metalo medžiagos, ypatingas šalto kontakto. Mėlyna Plastiko Dėžutė AUA-60S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Cleaver Visi - metalo Automatiškai Atgal Peilis Su Atliekų

Ryšių Įranga

€25.27 €24.01

Išpardavimas

Metalo pluošto cleaver FTTH FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Fiber Optics Pjovimo įrankiai 250um -900um pluošto cleaver įrankis

FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Šis FC-6S optinio pluošto cleaver yra vieno pluošto adapteris, skirtas 250 iki 900 mikronų padengtas vieno pluošto. Tai yra paprastas valdymas vartotojui pašalinti arba įdiegti vieno pluošto plokštę ir pakaitinių tarp masės ir vieno pluošto

Ryšių Įranga

€14.22 €13.23

Išpardavimas

49ft Antenos Pratęsimo SMA Male Plug N Male Jack Kabelių fiksavimo Jumper RG58 15M

49 Pėdų SMA Male N Vyrų Megztinis Galiuku Pratęsimo Kabelis RG 58 Bendraašius 15m Aprašymas: Ultra Žemo Praradimo ilgiklis antenos RG-58u MILSPEC 96% Ekranuotas Gryno Vario Koaksialinis Kabelis Mažas Nuostolis RF Jungtys Bendras ilgis: 15 m(49.2 Ft) Jungties Tipas : N Male

Ryšių Įranga

€12.51 €11.89

Išpardavimas

Grandway FHM2A01 Optinio Pluošto Multimetras Optinės Galios Matuoklis+Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

Grandway FHM2A01 Optinio Pluošto Multimetras Optinės Galios Matuoklis+Optinis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm Aprašymai: Į FHM serijos optiniai praradimas bandymo sujungia elektros energijos skaitiklis ir dvigubos bangos ilgio lazerio šaltinio,optinio pluošto tinklų

Ryšių Įranga

€95.25

Išpardavimas

KARŠTO PARDUOTI Black BaoFeng UV-B5 Dual Band Du Būdu Radijo 136-174MHz&400-470 MHz walkie talkie su ES, JAV, RUSIJOS vertybinių POPIERIŲ+nemokamas ausinės

Nauja Juoda BaoFeng UV-B5 Dual Band Du Būdu Radijo 136-174MHz&400-470 MHz walkie talkie nemokamas pristatymas+nemokamas ausinės (ES / JAV /rusija akcijų ,greičiau siunta) Laivybos laikas Normalus: Iš Ispanijos į Ispaniją: 2-4 dienas Correos arba ASM Iš

Ryšių Įranga

€23.60 €22.42

Išpardavimas

4 PZ BAOFENG BF-888S WALKIE TALKIE UHF400-470MHZ Portatile Kumpis Radijo CB Dviejų krypčių Palmare HF Ricetrasmettitore del Interphone

Specifiche di prodotto: numero di articolo BF Gama di frequenza UHF 400-470 MHz numero di Canale 16 Spaziatura Tra I canali 25 KHz Tensione di funzionamento 3.7 V batteria 1500 MAh Li-Ion Stabilità di frequenza ± 5ppm Temperatura di esercizio-° c + ° c, Antenos Impedenza 50Ω Gama di

Ryšių Įranga

€79.39 €42.87

Išpardavimas

Baofeng UV-82 8W UV-82HX Galingas Baofeng GT-3 Walkie Talkies Sesuo Nešiojamų Radijo Vaikščioti, Kalbėti Baofeng 82 UV82 bf-a58 uv5r uv-6r

Baofeng 82 8w UV-82HX walkie talkie sesuo nešiojamų radijo vaikščioti, kalbėti baofeng UV-82 UV82 gt-3 bf-a58 uv5r uv-6r px-2r Kas Padaro ją Unikalią? * 3 Galios Lygiai (1, 4, 8 watt) reguliuojamas * VFO/ J. (Dažnio Režimas) gali būti užfiksuota per programinę

Ryšių Įranga

€40.27 €34.63

Išpardavimas

KELUSHI Didelio Tikslumo Aliuminio Pluošto Cleaver Šviesolaidines Jungtis FC-6S Optinio Pluošto Cleaver,Naudojami FTTX FTTH, Nemokamas Pristatymas

FC-6S Pluošto Cleaver yra Pagamintas iš metalo, o ne plastiko, prašome būti tikri, kad perkate! NE Fusion Splicer Suteikia apie 36,000 skverbiasi pro užuolaidas • Kompaktiškas korpusas,& light svoris • Didelis Tikslumas Skverbiasi Pro Užuolaidas •

Ryšių Įranga

€15.79

Išpardavimas

10vnt BaoFeng BF-888s Walkie Talkie UHF 5W 16CH dvikrypčio Radijo ryšio + 10x Naujos Ausinės+rusija sandėlyje

Aprašymas: Visos mūsų prekės yra visiškai Naujienos Modelis Baofeng BF-888s Dažnio Diapazonas UHF:400-470MHz Kanalo talpa 16 Išėjimo galia 5W Darbinė Įtampa 3.7 V DC Antenos Varža 50

Ryšių Įranga

€113.97 €108.27

Išpardavimas

KELUSHI FTTH All-IN-ONE Optinio Pluošto Galios Matuoklis -70~+10dbm 1 mw 5km Kabelių Testeris Raudonojo Lazerio Vaizdo Gedimų Lokatorius Testavimo Įrankis

FTTH All-IN-ONE Optinio Pluošto Galios Matuoklis -70~+10dbm Ir 1 mw 5km Kabelių Testeris Raudonojo Lazerio Vaizdo Gedimų Lokatorius Kabelių Testavimo Įrankis) Optinio Pluošto Rankena Optinės Galios Matuoklis -70 - +10 dBm Specifikacijos: Kalibravimo Bangos ilgis(nm): 850~1625 Detektoriaus

Ryšių Įranga

€17.83

Išpardavimas

Originalus E10G42BTDA ETHERNET SERVER ADAPTER X520-DA2 tinklo kortelė Extreme Networks 670

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Ryšių Įranga

€97.69

Išpardavimas

2 Vnt Walkie Talkies Baofeng UV-82HX VHF UHF 8W Nešiojamas Radijo Stotis,Sesuo UV-82 Amador Walky Talky Baofeng UV 82 UV82 GT-3

2 Vnt walkie Talkies Baofeng UV-82HX VHF UHF 8W Nešiojamasis Radijo imtuvas,Sesuo UV-82 Amador Walky Talky Baofeng UV 82 UV82 GT-3 Kas Padaro ją Unikalią? * 3 Galios Lygiai (1, 4, 8 watt) reguliuojamas * VFO/ J. (Dažnio Režimas) gali būti užfiksuota per programinę

Ryšių Įranga

€71.64 €62.33

Išpardavimas

Dvigubos Juostos DMR Retevis RT82 GPS Skaitmeninio Radijo Walkie Talkie 5W VHF UHF DMR IP67 atsparus Vandeniui Kumpis Radijo Hf Transiveris+Programa Kabelis

Dvigubos Juostos DMR Retevis RT82 GPS Skaitmeninio Radijo Walkie Talkie 5W VHF UHF DMR IP67 atsparus Vandeniui Kumpis Radijo Hf Transiveris+Programa Kabelis Retevis RT82 turi IP67 atsparus Vandeniui apsauga nuo dulkių funkcija,ji gali būti panardintas į vieno metro vandens ir 30

Ryšių Įranga

€166.41 €113.16

Išpardavimas

Nauja Versija anglų kalba PON Optinės Galios Matuokliu, EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

Nauja Versija anglų kalba PON Optinės Galios Matuokliu, EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai

Ryšių Įranga

€72.45

Išpardavimas

100vnt/daug greita jungtis SC UPC Optinio pluošto jungtis SC/UPC FTTH šviesolaidžio SC jungtis SC-UPC)

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. 100 Vienetų

Ryšių Įranga

€36.63

Išpardavimas

20PCS/daug 3dBi 2.4 GHz RP-SMA Male Wifi Antena + IPX į RP-SMA Lizdas Vyrų Pin Pratęsimo Laido Galiuku Laidu

2.4 G WIFI Antenos 2db RP SMA Vyrų(moterų pin) jungtis +ilgiklis RP SMA moterų (vyrų pin) pertvaros būtų Ufl./IPX 1.13 17cm Aprašymas Antenos Standartas: 100% Brand New ir Aukštos Kokybės 2.4 G WIFI Antena SMA jungtis 2.4 GHz 2dBi Belaidžio

Ryšių Įranga

€17.58 €16.70

Išpardavimas

20X 136-174Mhz VHF Du būdu radijo Antena Motorola GP-300 GP68 PTX760 ir t.t.

20X 136-174Mhz VHF Du būdu radijo Antena Motorola GP-300 GP68 PTX760 ir t.t. Aprašymas: VHF Antena Suderinama Motorola GP68 GP88 GP88S GP3188 GP3688 PTX760 GP2000 GP2000S GP328 GP338 GP-300 ir t.t. Ilgis: 15CM Svoris: 30g/vnt Priklausomybė:

Ryšių Įranga

€21.82

Išpardavimas

Aukštos Kokybės VGA KVM Extender Optinio pluošto keitikliai, su Stereo 3,5 mm Audio 1080P ir 2 USB ,FC Singlemode 20Km

VGA KVM Extender Optinio pluošto keitikliai, su Stereo 3,5 mm Audio 1080P ir 2 USB ,FC Singlemode 20Km Aukštos Kokybės / Didelio Našumo /Factory kaina MTBF (Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Nereikia atsiskaityti

Ryšių Įranga

€118.04 €96.80

Išpardavimas

Leixen UV-25HX Min Automobilių Walkie Talkie Dual-Band VHF UHF Mobiliojo Du Būdu Radijo Kumpis Radijo HF Transiveris Medžioklės Radijo Stotis

Koks puikus pradinio lygio dvigubos juostos įrenginys, tik 25 Vatus tai ideali nauja fondas pass turėtojams. Komplektuojamas su radijo laikiklis ir klaviatūra mikrofonas, programavimo kabelį & CD Savybė Paprasta naudoti, ne maivymasis visą 2m ir 70cm DUAL-BAND Mobile.

Ryšių Įranga

€68.38 €58.80

Visos kategorijos